-Uk ZonE -
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


O comunitate in care veti gasi totul despre photoshop , counter-strike si multe altele.
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri cu Bula

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
chip666

chip666


masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 32
Oras : : botosani,nepi Italy
Concursuri Castigate :
Bancuri cu Bula Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bancuri cu Bula Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/08/2008

Bancuri cu Bula Empty
MesajSubiect: Bancuri cu Bula   Bancuri cu Bula Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 7:37 pm

Profesorul întreabă:
- Măi Bulă, toată ora ai stat cu cu cîte o bilă verde în ambele mîini și n-ai scris nimic. De ce?
- Ca să am control total asupra profesorului de matematică, dl. Green.


Bulă se plimba cu taică-su pe stradă. La un colț, un om foarte gras se cîntărește. Cîntarul este însă stricat și arată doar vreo 10 kilograme.
- Uite, tată, omul ăsta este gol pe dinăuntru...


- Bulă, de ce plîngi? întreabă mama lui Bulă.
- Pentru că vecinul nu se joacă decît cu tine!



- Bulă, azi vei răspunde din legea lui Arhimede. Ce se întîmplă dacă te scufunzi în cadă?
- Sună telefonul...



Bulă, cînd era mic, se duce la ta-su și îl întreabă:
- Tată, ce e ăla penis?
Tatăl se deschide la șliț și îi arată obiectul lui Bulă:
- Uite, fiule, acesta este un penis, iar ca fapt divers acesta este un penis perfect!
A doua zi, la școală, Bulă își cheamă colegii, își deschide șlițul, scoate obiectul și le spune:
- Băieți, acesta este un penis, iar ca fapt divers, dacă era cu 3 cm mai scurt, era un penis perfect.



Bulă povestește la școală bătălia de la Rovine:
- Mamă, să fi văzut ce era acolo! Tunuri, săgeți, puști... Mamă, i-au bătut românii pă turci de s-au căcat pă ei. Dar după aia i-au bătut turcii pă români de s-au căcat pă ei, apoi iar i-au bătut românii pă turci de s-au căcat pă ei, și iar turcii i-au bătut pă români de s-au...
- Bine, bine, mă Bulă, și cum s-a terminat bătălia ?
- Păi, cînd a venit pădurarul și le-a zis "Ia cărați-vă, mă, de-aici că mi-ați împuțit pădurea!".



Moare mătușa lui Bulă din Franța și îi lasă moștenire. După un timp, îl întreabă profesoara pe Bulă la școală:
- Mă, Bulă, ce ți-a lăsat mătușa ta din Franța moștenire?
- (Calm) Două nutrii.
- Ce, mă, nutrii?
- (Nedumerit) Nu, două!



Bulă se plimba cu taică-su prin munți. Deodată, taică-su dispare. Bulă, agitat, întreabă:
- Tată, ai căzut în prăpastie?
- Daaaa.
- Și ai pățit ceva?
- Nuuuu, se aude din prăpastie.
- Dar e adîncă prăpastia?
- Încă n-am ajuns...



- Bulă, ce faci? Cine ți-a spus că poți să îți bagi așa, pur și simplu, mîinile sub fusta mea?
- Toată lumea...



Cica era Bulă cu doi prieteni și se tot lăudau care a avut cea mai bătrînă bunică.
- Bunica mea a avut 78 de ani cînd a murit.
- Slab, bunica mea a avut 94 de ani cînd a murit.
Bula:
- Și mai slab, păi bunica mea a fost așa de bătrînă încît a trebuit să o scoată tata în curte să o împuște, că nu mai murea nicicum.



Bulă se însoară și, după ceva timp, se întîlnește cu vechii lui prieteni, care îl întreabă:
- Băi Bulă, cum e nevastă-ta?
- Cum să fie, este marfă, doar că este cam somnoroasă. De cîte ori ieșim pe stradă, cînd vede un bărbat bine, ea mereu spune: "Mamă, ce m-aș culca cu ăsta".



Elevilor li se dă o compunere cu tema: Acțiunea să se petreacă în înalta societate, să aiba o tematică religioasă, să cuprindă dragoste, dar și mister.
Bulă a adus primul o compunere, foarte scurtă:
"Ducesa spuse:
- Tu-i ceara mă-sii, iar am rămas gravidă și nu știu cu cine."



La ora de anatomie, la recapitulare, profesoara o scoală pe Maria în picioare și o întreabă:
- Spune, ce știi despre penis?
- Aaaaa... Bulă, dă-mi fițuica!
Bulă, fără să se gîndească prea mult, o scoate și i-o pune-n palmă. Curajoasă, Maria începe să răspundă:
- Aaaa... Penisul este un mușchi de circa 5 cm, rectific, este un cartilaj de circa 10 cm, rectific, este un os de circa 20 cm!



În toiul nopții, Bulă, cu vînătăi pe față și cu două valize în mîini, sună la ușa casei lui taică-său.
- Ce-i cu tine, Bulă, la ora asta și în halul ăsta?
- M-am certat cu nevastă-mea.
- Și a îndrăznit curva aia să dea în tine? Eu, în locul tău, o făceam bucăți!
Bula, rînjind:
- Dar ce credeai că am în valize?
Sus In jos
http://topdesign.go.ro
R4zv1.nL
Detinator
Detinator
R4zv1.nL


masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 31
Oras : : Olanda
Concursuri Castigate :
Bancuri cu Bula Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bancuri cu Bula Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/08/2008

Bancuri cu Bula Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Bula   Bancuri cu Bula Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 8:10 pm

hahahah Bancuri cu Bula 971994 Bancuri cu Bula 421537
d unde leai copiat Bancuri cu Bula 857470
Sus In jos
DvLboY
Detinator
Detinator
DvLboY


masculin
Numarul mesajelor : 1988
Varsta : 32
Oras : : Botosani
Concursuri Castigate :
Bancuri cu Bula Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Bancuri cu Bula Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/02/2008

Bancuri cu Bula Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Bula   Bancuri cu Bula Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 10:48 pm

nu conteaza :)) oriqm is tari :D
Sus In jos
https://uk-zone.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Bancuri cu Bula Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Bula   Bancuri cu Bula Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri cu Bula
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-Uk ZonE - :: Diverse :: Diverse :: Bancuri-
Mergi direct la: